webba-booking-lite - en to el translation catalogue (78 entries)

en: Customer phone
el: Τηλέφωνο

en: Customer email
el: Email

en: Customer comment
el: Σχόλια

en: Approved
el: Δεν έγινε εξόφληση

en: Paid (approved)
el: Εξοφλήθηκε

en: Status
el: Κατάσταση

en: Service
el: Υπηρεσία

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Customer
el: Πελάτης

en: Cardholder name
el: Ονοματεπώνυμο

en: State
el: Κατάσταση

en: Date
el: Ημ/νία

en: Time
el: Ώρα

en: Places booked
el: Αρ. Κρατήσεων

en: Customer name
el: Ονοματεπώνυμο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Payment method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Price
el: Ποσό (χωρίς ΦΠΑ 24%)

en: Appointment canceled
el: Ο διαχειριστής ακύρωσε επιτυχώς όλα τα χρονικά περιθώρια της κράτησης του χώρου. Ο διαχειριστής και ο πελάτης έχουν λάβει ένα email επιβεβαίωσης ακύρωσης κράτησης. Αριθμός χρονικών περιθωρίων που ακυρώθηκαν

en: Your appointment canceled
el: Ο διαχειριστής ακύρωσε επιτυχώς όλα τα χρονικά περιθώρια της κράτησης του χώρου. Ο διαχειριστής και ο πελάτης έχουν λάβει ένα email επιβεβαίωσης ακύρωσης κράτησης. Αριθμός χρονικών περιθωρίων που ακυρώθηκαν

en: Name
el: Όνομα

en: All services
el:  Όλες οι υπηρεσίες

en: Tax
el: ΦΠΑ 24%

en: Comment
el: Σχόλια

en: Pay on arrival
el: Με την άφιξη

en: Pay by bank transfer
el: Κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό

en: Customer's time zone
el: Ζώνη ώρας πελάτη

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Jan
el: Ιαν

en: Feb
el: Φεβ

en: Mar
el: Μαρ

en: Apr
el: Απρ

en: Jun
el: Ιουν

en: Jul
el: Ιούλ

en: Aug
el: Αύγ

en: Sep
el: Σεπ

en: Oct
el: Οκτ

en: Nov
el: Νοέ

en: Dec
el: Δεκ

en: Sun
el: Κυρ

en: Mon
el: Δευ

en: Tue
el: Τρι

en: Wed
el: Τετ

en: Thu
el: Πεμ

en: Fri
el: Παρ

en: Sat
el: Σαβ

en: Today
el: Σήμερα

en: Clear
el: Ελαχιστοποίηση

en: Close
el: Ακύρωση

en: Next month
el: Επόμενος μήνας

en: Previous  month
el: Προηγούμενος μήνας

en: Something went wrong, please try again.
el: Κάτι πήγε στραβά! Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά.

en: Unable to create payment.
el: Η πληρωμή της κράτησης του χώρου δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί αυτή τη στιγμή. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά.

en: Description
el: Περιγραφή υπηρεσίας

en: Category
el: Κατηγορία

en: Cancelled by
el: Ακυρώθηκε από

en: Click to display the service schedule:
el: Κάνετε κλικ για να εμφανίσετε το χρονοδιάγραμμα υπηρεσίας:

en: select...
el: Ώρες

en: Show more
el: Περισσότερες ημερομηνίες

en: from
el: Ενδιαφέρομαι από τις

en: Search time slots
el: Έλεγχος διαθεσιμότητας
