webba-booking-lite - en to he_IL translation catalogue (34 entries)

en: January
he_IL: ינואר

en: February
he_IL: פברואר

en: March
he_IL: מרץ

en: April
he_IL: אפריל

en: May
he_IL: מאי

en: June
he_IL: יוני

en: July
he_IL: יולי

en: August
he_IL: אוגוסט

en: September
he_IL: ספטמבר

en: October
he_IL: אוקטובר

en: November
he_IL: נובמבר

en: December
he_IL: דצמבר

en: Jan
he_IL: ינו

en: Feb
he_IL: פבר

en: Mar
he_IL: מרץ

en: Apr
he_IL: אפר

en: Jun
he_IL: יונ

en: Jul
he_IL: יול

en: Aug
he_IL: אוג

en: Sep
he_IL: ספט

en: Oct
he_IL: אוק

en: Nov
he_IL: נוב

en: Dec
he_IL: דצמ

en: Sun
he_IL: יום א

en: Mon
he_IL: יום ב

en: Tue
he_IL: יום ג

en: Wed
he_IL: יום ד

en: Thu
he_IL: יום ה

en: Fri
he_IL: יום ו

en: Sat
he_IL: יום שבת

en: Today
he_IL: היום

en: Clear
he_IL: נקה

en: Next month
he_IL: חודש הבא

en: Previous  month
he_IL: חודש קודם
