webba-booking-lite - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Booking date
hu: Foglalás dátuma

en: Booking time
hu: Foglalási idő

en: Booking local date
hu: Helyi időpont foglalása

en: Booking local time
hu: Helyi idő foglalása

en: Booking time range
hu: Foglalási időtartomány

en: Add booking
hu: Foglalás hozzáadása

en: Add Booking
hu: Foglalás hozzáadása

en: Edit Coupon
hu: Kupon szerkesztése

en: of
hu: из

en: Monday
hu: Hétfő

en: Tuesday
hu: Kedd

en: Wednesday
hu: Szerda

en: Thursday
hu: Csütörtök

en: Friday
hu: Péntek

en: Saturday
hu: Szombat

en: Sunday
hu: Vasárnap

en: Booking form title
hu: Foglalási űrlap címe

en: Cancellation form title
hu: Törlési űrlap címe

en: January
hu: Január

en: February
hu: Február

en: March
hu: Március

en: April
hu: Április

en: May
hu: Május

en: June
hu: Június

en: July
hu: Július

en: August
hu: Augusztus

en: September
hu: Szeptember

en: October
hu: Október

en: Sun
hu: Vasárnap

en: Mon
hu: Hétfő

en: Tue
hu: Kedd

en: Wed
hu: Szerda

en: Thu
hu: Csütörtök

en: Fri
hu: Péntek

en: Sat
hu: Szombat

en: Today
hu: Mai nap

en: Clear
hu: Újrakezdés

en: Close
hu: Kilépés

en: No available dates message
hu: Nincsenek elérhető dátumok üzenet

en: Booking form
hu: Foglalási űrlap

en: Allow users edit service parameters
hu: A felhasználók számára a szolgáltatás paramétereinek szerkesztésének engedélyezése

en: select option
hu: válassza ki a lehetőséget

en: Action
hu: Művelet

en: Select option
hu: Válasszon egy opciót

en: Booking form settings
hu: Foglalási űrlap beállításai
