webba-booking-lite - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: January
lv: Janvāris

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Oct
lv: Okt

en: Sun
lv: Sv

en: Mon
lv: Pr

en: Tue
lv: Ot

en: Wed
lv: Tr

en: Thu
lv: Ce

en: Fri
lv: Pk

en: Sat
lv: Se

en: select...
lv: izvēlies...

en: Show more
lv: Parādīt vairāk

en: from
lv: sākot no plkst.

en: Search time slots
lv: Meklēt nodarbības
