webba-booking-lite - en to ro_RO translation catalogue (79 entries)

en: Save
ro_RO: Salveaza

en: Services
ro_RO: Servicii

en: of
ro_RO: din

en: incorrect service
ro_RO: serviciu incorect

en: incorrect email
ro_RO: email incorect

en: incorrect duration
ro_RO: durata incorecta

en: incorrect time
ro_RO: timp incorect

en: incorrect day
ro_RO: zi incorecta

en: incorrect attachment
ro_RO: atasament incorect

en: incorrect phone
ro_RO: nr. telefon incorect

en: Monday
ro_RO: Luni

en: Tuesday
ro_RO: Marti

en: Wednesday
ro_RO: Miercuri

en: Thursday
ro_RO: Joi

en: Friday
ro_RO: Vineri

en: Saturday
ro_RO: Sambata

en: Sunday
ro_RO: Duminica

en: Time
ro_RO: Timp

en: Phone
ro_RO: Telefon

en: Name
ro_RO: Nume

en: incorrect id
ro_RO: id incorect

en: incorrect name
ro_RO: nume incorect

en: incorrect step
ro_RO: pas incorect

en: Email notifications
ro_RO: Notificari email

en: Timezone
ro_RO: Fus orar

en: All services
ro_RO: Toate serviciile

en: Holidays
ro_RO: Sarbatori

en: From: name
ro_RO: De la: nume

en: From: email
ro_RO: De la: email

en: Select a service
ro_RO: Alege un serviciu

en: Comment
ro_RO: Mai multe informatii despre intalnire

en: Unfortunately we were unable to meet your search criteria. Please change the criteria and try again.
ro_RO: Din pacate nu este disponibila perioada de timp aleasa.

en: January
ro_RO: Ianuarie

en: February
ro_RO: Februarie

en: March
ro_RO: Martie

en: April
ro_RO: Aprilie

en: May
ro_RO: Mai

en: June
ro_RO: Iunie

en: July
ro_RO: Iulie

en: September
ro_RO: Septembrie

en: October
ro_RO: Octombrie

en: November
ro_RO: Noiembrie

en: December
ro_RO: Decembrie

en: Jan
ro_RO: Ian

en: Jun
ro_RO: Iun

en: Jul
ro_RO: Iul

en: Nov
ro_RO: Noi

en: Sun
ro_RO: Dum

en: Mon
ro_RO: Lun

en: Tue
ro_RO: Mar

en: Wed
ro_RO: Mie

en: Thu
ro_RO: Joi

en: Fri
ro_RO: Vin

en: Sat
ro_RO: Sam

en: Today
ro_RO: Astazi

en: Clear
ro_RO: Reseteaza

en: Close
ro_RO: Inchide

en: Add appointment
ro_RO: Adauga intalnire

en: Add
ro_RO: Adauga

en: Appointment
ro_RO: Intalnire

en: Delete
ro_RO: Sterge

en: Show next week
ro_RO: Arata saptamana viitoare

en: Next month
ro_RO: Luna viitoare

en: Previous  month
ro_RO: Luna anterioara

en: Book
ro_RO: Programeaza

en: Appearance
ro_RO: Aspect

en: Schedule
ro_RO: Planificari

en: Description
ro_RO: Descriere

en: Business hours
ro_RO: Ore de lucru

en: Users
ro_RO: Utilizatori

en: Mode
ro_RO: Mod

en: Settings
ro_RO: Setari

en: Select service
ro_RO: Selecteaza un serviciu

en: Create at least one service.
ro_RO: Trebuie sa adaugi cel putin un serviciu

en: Click to display the service schedule:
ro_RO: Click pentru afisarea programului pentru serviciu

en: select...
ro_RO: selecteaza...

en: Show more
ro_RO: Arata mai mult

en: from
ro_RO: de la

en: Search time slots
ro_RO: Ferestre de timp disponibile
