webba-booking-lite - en to ru_RU translation catalogue (38 entries)

en: You have errors in your form
ru_RU: В вашей форме есть ошибки

en: Please, fix the following fields and try again:
ru_RU: Пожалуйста, исправьте следующие поля и повторите попытку:

en: Save
ru_RU: Сохранить

en: Services
ru_RU: Службы

en: Email templates
ru_RU: Шаблоны Email

en: Google calendars
ru_RU: Календари Google

en: Pricing rules
ru_RU: Правила ценообразования

en: Coupons
ru_RU: Купоны

en: Bookings
ru_RU: Бронирования

en: Calendar
ru_RU: Календарь

en: The table is empty
ru_RU: Нет данных

en: Delete selected
ru_RU: Удалить выбранное

en: Service
ru_RU: Служба

en: Edit Coupon
ru_RU: Редактировать купон

en: Add coupon
ru_RU: Добавить купон

en: Edit Email Template
ru_RU: Редактировать шаблон Email

en: Add Email Template
ru_RU: Добавить Email шаблон

en: Edit Google Calendar
ru_RU: Редактирование календаря Google

en: Add Google Calendar
ru_RU: Добавить календарь Google

en: Edit Pricing Rule
ru_RU: Редактирование правила ценообразования

en: Add Pricing Rule
ru_RU: Добавить правило ценообразования

en: Edit Service
ru_RU: Редактировать службу

en: Edit Service category
ru_RU: Редактировать категорию услуг

en: Service categories
ru_RU: Категории услуг

en: Add service category
ru_RU: Добавить категорию услуг

en: Next
ru_RU: Следующие

en: No data available
ru_RU: Нет данных

en: Appointment
ru_RU: Бронирование

en: select option
ru_RU: выберите вариант

en: Here _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
ru_RU: Показано _START_  - _END_ из _TOTAL_ строк

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
ru_RU: Показано 0 записей

en: Show _MENU_ entries
ru_RU: Показать _MENU_ строк

en: Search
ru_RU: Поиск

en: Previous
ru_RU: Предыдущие

en: Filters
ru_RU: Фильтры

en: Save and close
ru_RU: Сохранить и закрыть

en: Are you sure?
ru_RU: Вы уверены?

en: Yes, delete it.
ru_RU: Да, удалить.
